Sony E 35mm f/1.8 OSS (SEL35F18)
Tovar na objednávku
Overiť dostupnosť
Predajňa: Skladom 0 ks
Hlavný sklad: Skladom 0 ks
408,98
Obj. čislo: 7890
Výrobca: Sony
Kvalitný APS-C objektív Sony E 35 mm F1,8 OSSs pevným ohniskom a vysokou svetelnosťou f1,8. Objektív má integrovaný obrazový stabilizátor OSS, pre fotografovanie bez statívu. Je vhodný na portrét, reportáž, glamour a pod.
Viac informácií...
SONY E 35 MM F/1.8 OSS​
Balenie obsahuje:
  • 1x objektív E 35mm f1,8
  • 1x predná krytka
  • 1x zadná krytka
  • 1x slnečná clona
Vlastnosti
Profesionálni používatelia fotoaparátov formátu  APS-C, sa neobídu bez jedinečného a cenovo dostupného pevného objektívu 35 mm s vysokou svetelnosťou f1,8.
Na telách s objímkou E-mount a formátom APS-C poskytuje rovnako vysokú kvalitu s ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou približne 52,5 mm.
Sony E 35mm f1,8 je vohdný na fotografovanie na portrétu, módy, glamouru, reportáže a iných žánrov.
sony sel 50 f1,8
Zdokonalený optický výkon
sony sel 50 f1,8
Pohotové zaostrenie
UV / Protector
UV / Protector
hama Vergutet UV filter HR 49mm
14,35 s DPH
Obj. čislo: 4596
Polarizačný
Polarizačný
Hoya C-PL UV HRT 49mm Polarizačný / UV filter
39 s DPH
SIGMA CPL 49mm WR cirkulárny polarizačný filter
79 s DPH
ND / Variable ND
ND / Variable ND
Hoya filter NDX8 HMC 49
23 s DPH
Infrared
Infrared
Hoya R72 Infrared filter 49mm
Infračervený filter Hoya IR, určený pre umeleckú abstraktnú fotografiu.
56 s DPH
Čistenie
Čistenie
Čistenie pre objektívy a fotoaparáty 4- zložkové
10 s DPH
Profesionálny čistiaci balón so štetcom
15 s DPH
Carl Zeiss Lens Cleaning Kit
39,90 s DPH
Carl Zeiss Cleaning spray kit Fluid
17 s DPH
Carl Zeiss Moist Cleaning Wipes
10 s DPH
Carl Zeiss Microfiber Cleaning Cloth 30 x 40 cm
Špecifikácia Sony E 35mm f/1.8 OSS (SEL35F18)
ohnisková vzdialenosť35 mm